Mysteryville 2 HD lite

iPad için Gizli Nesne Bulma Bulmaca Oyunu
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 24.0 MB
  • Version 2.0
  • Dil İngilizce
  • Firma Nevosoft LLC
Araştırmacı gazeteci Laura karakterine yardım ederek Mysteryville kasabasında gelişen gizemli olayları çözmeye çalışacağınız aksiyon, macera, gizem ve gerilim öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başarmış eğlenceli bir gizli nesne bulma bulmaca oyu

Araştırmacı gazeteci Laura karakterine yardım ederek Mysteryville kasabasında gelişen gizemli olayları çözmeye çalışacağınız aksiyon, macera, gizem ve gerilim öğelerini mükemmel bir şekilde harmanlamayı başarmış eğlenceli bir gizli nesne bulma bulmaca oyunudur.

Tamamen ücretsiz olarak iPad kullanıcılarına sunulan oyunda, ünlü bir gazeteci olan Laura arkadaşı Bill'i ziyaret etmek için Mysteryville döner. O geldiğinde arkadaşının gizemli bir şekilde ortadan kaybolduğunu ve gerçekleşecek olan sanat ve mücevher açık arttırmasının olduğunu öğrenir. Acaba bu iki olay arasında bağlantı var mı? Laura'ya yardım ederek gizemli olayları aydınlatmalı ve perde arkasındaki gerçekleri açığa çıkarmalısınız.

Bunun için size verilen görevleri yerine getirmeli ve gizli nesne sahnelerinde saklanmış olan ipuçlarını bulmalısınız. Zira Bill'i bulmak ve gizemli olayları aydınlatmak için bu ipuçlarına ihtiyacınız olacak.

Daha Fazla Göster
Mysteryville 2 HD lite indir